Titles you rated
 The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0 The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
 Descendants of the SunRated ★ 4.0 Descendants of the SunRated ★ 4.0
 Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0 Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
 Game of ThronesRated ★ 3.0 Game of ThronesRated ★ 3.0
 My Love From Another StarRated ★ 5.0 My Love From Another StarRated ★ 5.0
 Game of ThronesRated ★ 3.5 Game of ThronesRated ★ 3.5
 Band of BrothersRated ★ 4.0 Band of BrothersRated ★ 4.0
 Nodame CantabileRated ★ 4.0 Nodame CantabileRated ★ 4.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0