Titles you rated
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
KnowingRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
CubeRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0