Series
Ratings
12
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5