Movies
Ratings
31
The Last PrincessRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0