Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 0.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 1.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 2.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 1.0- 어른 김장하Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 1.0- Natsurui Gihahak Season 2Rated ★ 3.0
- Natsurui GihahakRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 2.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 1.5
The Black Sheep GameRated ★ 1.0
Moon KnightRated ★ 0.5