Titles you rated
- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Young VictoriaRated ★ 3.0
The Damned UnitedRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Peggy Guggenheim: Art AddictRated ★ 4.5
I WishRated ★ 5.0
A Hologram for the KingRated ★ 4.0
How to Make Love Like an EnglishmanRated ★ 3.0
A Tale of Samurai Cooking - A True Love StoryRated ★ 4.5
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0
Finding Vivian MaierRated ★ 5.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.5
AlliesRated ★ 2.0
Dior and IRated ★ 4.0
Ingrid Bergman: In Her Own WordsRated ★ 4.0
George Harrison: Living in the Material WorldRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.5
Sex, Love & TherapyRated ★ 3.0