Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
LIFERated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5