Movies
Ratings
263
Chungking ExpressRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Before and AfterRated ★ 2.5
A SeparationRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
You Don't Know JackRated ★ 3.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 3.5
The RainmakerRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 3.5
Land of MineRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 3.0
The DinnerRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Crimson TideRated ★ 4.0