Titles you rated
TitanicRated ★ 3.5
The FighterRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 1.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.5
Never Back DownRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 0.5
The AvengersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0