Titles you rated
Moon KnightRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Book of Boba FettRated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5