Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0