Series
Ratings
66
Another Miss OhRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- Doctor KkaengRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 5.0
The Snow QueenRated ★ 4.0