Movies
Ratings
156
I, RobotRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0