Titles you rated
- The FrogRated ★ 3.5
Your HonorRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
A Model FamilyRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
ArgonRated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.0