Series
Ratings
34
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
The Great King, SejongRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 2.5
Spring DayRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 2.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 2.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 4.5