Titles you rated
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.5
Fifty Shades FreedRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0