Series
Ratings
21- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
- Candy CandyRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0