Titles you rated
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 5.0