Series
Ratings
22
Listen to My HeartRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Hana KimiRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0