Movies
Ratings
71
Joint Security AreaRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 0.5
Now You See MeRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
UpRated ★ 2.5