Movies
Ratings
359
TroyRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
No Tears for the DeadRated ★ 2.5
The President's BarberRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 2.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 4.5
Rob-B-HoodRated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Japan SinksRated ★ 0.5