Movies
Ratings
236
Frozen IIRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Point ManRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0