Movies
Ratings
293
TroyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.5
Hansel & GretelRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
Marriage BlueRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Mourning GraveRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
The GameRated ★ 4.5
The TuxedoRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
RinguRated ★ 2.5
Piranha 3DDRated ★ 3.5