Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
SeaspiracyRated ★ 5.0
The Social DilemmaRated ★ 4.5
PanRated ★ 1.5
AtonementRated ★ 5.0
Sherlock GnomesRated ★ 2.0
Battle of the SexesRated ★ 3.5
But I'm a CheerleaderRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
BooksmartRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
Paris is BurningRated ★ 4.5
Disclosure: Trans Lives on ScreenRated ★ 5.0
For Vagina‘s SakeRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
CodaRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 2.0