Titles you rated
I Am LegendRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
The BrosRated ★ 3.5
Teen SpiritRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
JeruzalemRated ★ 0.5
Daylight's EndRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Pineapple ExpressRated ★ 4.0
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Heaven's SoldiersRated ★ 5.0
From Beijing with LoveRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
Long ShotRated ★ 5.0
Absolutely AnythingRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 4.0
Love+SlingRated ★ 4.0