Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5