Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 2.5
UsRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
GlassRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5