Movies
Ratings
92- Les MisérablesRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0