Movies
Ratings
672
The PatriotRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The MermaidRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 4.0
Last ShiftRated ★ 1.0
The HuntRated ★ 3.5
30 Days of NightRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 1.0
PandoraRated ★ 1.0
This Means WarRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 2.0
NoahRated ★ 3.0