Movies
Ratings
143
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 5.0
Take ShelterRated ★ 1.5
TrumboRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5- The MasterRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
The Lego MovieRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0