Series
Ratings
406
ArrowRated ★ 2.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 3.0
Hidden SingerRated ★ 3.0
ClannadRated ★ 4.0
iZombieRated ★ 2.0- Gag ConcertRated ★ 3.0
- Secret Crushes Season 3Rated ★ 4.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.0
X-Man Season 1Rated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 2.5
블리치Rated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 3.0
- 블리치Rated ★ 3.0
- 블리치Rated ★ 4.0