Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 2.5
Terra NovaRated ★ 3.5
MerlinRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
MerlinRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0- War of MoneyRated ★ 3.0
High KickRated ★ 2.0