Titles you rated
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Enter NowhereRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Robot Taekwon VRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
GintamaRated ★ 1.0
The SwindlersRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 4.5- Birthday CardRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Closest Love To HeavenRated ★ 3.5