Titles you rated
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Strangers Season 1Rated ★ 4.5
Awkward.Rated ★ 3.0
Teen WolfRated ★ 4.0
Teen WolfRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Anne of Green GablesRated ★ 2.5
Bates MotelRated ★ 1.0
EntertainerRated ★ 0.5
Mr. BeanRated ★ 1.0
Ugly BettyRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 1.5
Hwang Jin YiRated ★ 1.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 1.0
DexterRated ★ 1.5- DexterRated ★ 1.5
DexterRated ★ 1.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0