Series
Ratings
41
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
GirlbossRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
GleeRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0