Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 3.0- Tiger & Dragon SpecialsRated ★ 5.0
Tiger & DragonRated ★ 5.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5