Movies
Ratings
170
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Lion King 1½Rated ★ 2.0
Heart Is 2Rated ★ 2.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 1.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 1.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 0.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0