Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 2.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Survival of the Thickest Season 1Rated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 2.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 1.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.0
Little WomenRated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Hot SingersRated ★ 4.0
Youn's Unexpected JourneyRated ★ 4.5