Movies
Ratings
25
CubeRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
GravityRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 2.5