Movies
Ratings
99
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5