Series
Ratings
56
GoblinRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 0.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5