Series
Ratings
39
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
The Last CinderellaRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0