Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
GreenlandRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 2.0
CollectorsRated ★ 1.5
VenomRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
The BronzeRated ★ 5.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.0
Body of LiesRated ★ 0.5
The Nice GuysRated ★ 2.5
Slaughterhouse RulezRated ★ 0.5
22 BulletsRated ★ 1.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 1.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 1.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 0.5