Movies
Ratings
159
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0- The CureRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0