Movies
Ratings
185
The PostmanRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Adrift in TokyoRated ★ 3.0
Bright FutureRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5