Series
Ratings
58
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.5
Captivated, by YouRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.5
Play It Cool, GuysRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
Eyeshield 21Rated ★ 4.5
Baking ImpossibleRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Kieta HatsukoiRated ★ 4.0
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 4.5
Phantom Singer 2Rated ★ 3.5- Phantom SingerRated ★ 4.0