Movies
Ratings
223
OppenheimerRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
PawnRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
CallRated ★ 2.5