Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0