Titles you rated
LUCK KEYRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
Grave of the FirefliesRated ★ 0.5
Tomorrow Never DiesRated ★ 4.0
Detective Conan, The Letter of ChallengeRated ★ 5.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 5.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 5.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 5.0
The Torture ClubRated ★ 3.0
The 33D InvaderRated ★ 3.0- The Wonder YearsRated ★ 3.0
A PhariseeRated ★ 1.5- 착한 처제Rated ★ 3.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
Hellbound: Hellraiser IIRated ★ 3.0
My New Sassy GirlRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5