Movies
Ratings
48
HereditaryRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
London Has FallenRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Time RenegadesRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5